SM8T36CA
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
SM8T36CA
JLCPCB Part #
C5455812
Description
1 138A 36V 44.2V 58.1V 5uA 8kW Bidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS