MBR20150FCT
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
MBR20150FCT
JLCPCB Part #
C7437905
Package
TO-220F
Description
10uA@150V 150V 20A 250A 950mV TO-220F Schottky Diodes ROHS