ESD2EN24V
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
ESD2EN24V
JLCPCB Part #
C24833870
Package
DFN1610-2
Description
-55℃~+125℃ 1.6kW@8/20us 1uA 24V 26.2V 300pF 32V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1610-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS