BZT52C4V3
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
BZT52C4V3
JLCPCB Part #
C5353983
Package
SOD-123
Description
3uA 4.3V 4V~4.6V 500mW 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS