L78M12HDTR(XBLW)
Extended
Manufacturer
XBLW
MFR.Part #
L78M12HDTR(XBLW)
JLCPCB Part #
C22357875
Package
TO-252-2
Description
-20℃~+125℃@(Tj) 1 12V 27V 2V@(250mA) 6mA 700mA 75uV 80dB@(120Hz) Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive TO-252-2 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS