AIP74LV32TA14.TB
Extended
Manufacturer
Wuxi I-core Elec
MFR.Part #
AIP74LV32TA14.TB
JLCPCB Part #
C5354860
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+105℃ 0V、200mV、400mV、550mV 1.2V、1.4V、2V 1.2V、1.8V~2V、2.4V、2.5V~2.7V、2.8V~3V、3.6V、4.3V~4.5V 1V~5.5V 2 4 400mV、600mV、800mV 6ns@3.3V,15pF 74LV OR Gate TSSOP-14 Logic Gates ROHS