820445511E
Extended
Manufacturer
Wurth Elektronik
MFR.Part #
820445511E
JLCPCB Part #
C1527975
Package
Plugin
Description
240pF@1kHz 255J 550V 6kA 745V 910V Plugin Varistors ROHS