155060VS73200
Extended
Manufacturer
Wurth Elektronik
MFR.Part #
155060VS73200
JLCPCB Part #
C5362838
Package
SMD,1.6x1.0mm
Description
-40℃~+85℃ 120° 20mA 2V 48mW 573nm 575nm 70mcd Discrete Diode Water Clear Yellow Green SMD,1.6x1.0mm LED Indication - Discrete ROHS