WST05N10
Extended
Manufacturer
Winsok Semicon
MFR.Part #
WST05N10
JLCPCB Part #
C148340
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 1W 2.5V 2.8A 220mΩ@4.5V 25nC@10V N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS