WSR10N65F
Extended
Manufacturer
Winsok Semicon
MFR.Part #
WSR10N65F
JLCPCB Part #
C2758449
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.12nF 10A 130pF 21nC@10V 39W 4.9pF 4V 650V 800mΩ@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS