WSP10N10
MFR.Part #
WSP10N10
JLCPCB Part #
C2827250
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.769nF 100V 10A 164pF 2.5V 28mΩ@10V 28nC@10V 3.1W 53pF N-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS