WSP09N10T
Extended
Manufacturer
Winsok Semicon
MFR.Part #
WSP09N10T
JLCPCB Part #
C5185323
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1.2V 100V 16nC@10V 2 N-Channel 2.5W 24pF 5.8A 70mΩ@10V 740pF SOP-8 MOSFETs ROHS