WSM340N10G
Extended
Manufacturer
Winsok Semicon
MFR.Part #
WSM340N10G
JLCPCB Part #
C5242055
Package
TOLL-8L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6mΩ@10V 100V 13.9nF 220pF 260nC@10V 300A 375W 3V N-Channel TOLL-8L MOSFETs ROHS