WSM300N04G
Extended
Manufacturer
Winsok Semicon
MFR.Part #
WSM300N04G
JLCPCB Part #
C47116183
Package
TOLL
Description
1 N-channel 1.5mΩ@10V 142nC@10V 2.5V@250uA 230W 300A 40V 410pF 945pF N-Channel TOLL MOSFETs ROHS