WSK150N12
MFR.Part #
WSK150N12
JLCPCB Part #
C3015211
Package
TO-263
Description
-55℃~+155℃ 1 N-channel 120V 150A 192W 4V 5.823nF 5.823nF 6.5mΩ@10V 68.9nC@10V 778.3pF N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS