WSK150N10
MFR.Part #
WSK150N10
JLCPCB Part #
C20608581
Package
TO-263-2L
Description
1 N-channel 1.25nF 100V 150A 225W 4.12nF 4.2mΩ@10V 4.5V 65pF 80nC@10V N-Channel TO-263-2L MOSFETs ROHS