WSF20N20
Extended
Manufacturer
Winsok Semicon
MFR.Part #
WSF20N20
JLCPCB Part #
C719270
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 136mΩ@10V 150pF 200V 20A 2V 3.1nF 50W 68nC@10V TO-252-2 MOSFETs ROHS