WSD80120DN56
MFR.Part #
WSD80120DN56
JLCPCB Part #
C2880467
Package
DFN5X6-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 104W 120A 180pF 3.75nF 395pF 4.8mΩ@10V 4V 54nC@10V 85V N-Channel DFN5X6-8 MOSFETs ROHS