WSD75100DN56
MFR.Part #
WSD75100DN56
JLCPCB Part #
C2758411
Package
DFN5x6-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100A 155W 250pF 3.5nF 4.55nF 4V 6.4mΩ@10V 75V 85nC@10V N-Channel DFN5x6-8 MOSFETs ROHS