WSD60P06DN56
MFR.Part #
WSD60P06DN56
JLCPCB Part #
C5444512
Package
DFN5x6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 125pF 2.5V 20mΩ@10V 265pF 3.3nF 56W 60A 60V 72nC@10V P-Channel DFN5x6-8L MOSFETs ROHS