WSD45P10DN56
MFR.Part #
WSD45P10DN56
JLCPCB Part #
C2880522
Package
DFN5x6-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 104W 2.59nF 2.5V 27.5A 320pF 45pF 75nC@10V 91mΩ@4.5V P-Channel DFN5x6-8 MOSFETs ROHS