WSD30L120DN56
MFR.Part #
WSD30L120DN56
JLCPCB Part #
C148396
Package
DFN5X6-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.11nF 1.13nF 120A 135nC@10V 2.5V 30V 6.1nF 6.8mΩ@4.5V 78W P-Channel DFN5X6-8 MOSFETs ROHS