WSD28N10DN33
MFR.Part #
WSD28N10DN33
JLCPCB Part #
C22439634
Package
DFN3x3-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 117pF 11nC@10V 2.116nF 2.5V@250uA 25A 25W 54mΩ@10V 97pF N-Channel DFN3x3-8L MOSFETs ROHS