WGP30N10V
MFR.Part #
WGP30N10V
JLCPCB Part #
C17702381
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.35nF 1.5V@250uA 100V 180pF 240pF 30A 31nC@10V 35mΩ@10V 55W TO-220 MOSFETs ROHS