WGP20N60SE
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
WGP20N60SE
JLCPCB Part #
C7541370
Package
TO-220
Description
20A 25pF 3.42nF 325pF 330mΩ@10V 4V@250uA 600V 75nC@10V 84W TO-220 MOSFETs ROHS