WGP18N50SE
MFR.Part #
WGP18N50SE
JLCPCB Part #
C7541376
Description
1 N-channel 18A 25pF 3.42nF 320mΩ@10V 325pF 38.5W 4V 500V 50nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS