WGP15N65SE
MFR.Part #
WGP15N65SE
JLCPCB Part #
C7541359
Description
1 N-channel 15A 2.45nF 23.6pF 295pF 450mΩ@10V 48.5nC@10V 60W 650V TO-220 MOSFETs ROHS