WGP13N50SE
MFR.Part #
WGP13N50SE
JLCPCB Part #
C7541374
Description
1 N-channel 1.68nF 120pF 12pF 13A 450mΩ@10V 4V 500V 50W 50nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS