WGP12N65SE
MFR.Part #
WGP12N65SE
JLCPCB Part #
C7541358
Description
1 N-channel 1.89nF 12A 150pF 18pF 44W 44nC@10V 4V 500mΩ@10V 600V TO-220 MOSFETs ROHS