WGP10N65SE
MFR.Part #
WGP10N65SE
JLCPCB Part #
C7541357
Description
1 N-channel 1.5nF 10A 18pF 194pF 35nC@10V 4V 650V 65W 800mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS