WGP10N20
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
WGP10N20
JLCPCB Part #
C7541442
Package
TO-220
Description
1 N-channel 10A 200V 22nC@10V 22pF 400mΩ@10V 4V@250uA 550pF 72W 85pF TO-220 MOSFETs ROHS