WGF9N50SE
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
WGF9N50SE
JLCPCB Part #
C7541379
Package
TO-220F
Description
1 N-channel 1.012nF 160pF 20pF 28nC@10V 4V 500V 50W 650mΩ@10V 9A TO-220F MOSFETs ROHS