WGF20N50SE
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
WGF20N50SE
JLCPCB Part #
C7541384
Package
TO-220F
Description
1 N-channel 20A 230mΩ@10V 25pF 3.42nF 325pF 38.5W 4.5V 500V 50nC@10V TO-220F MOSFETs ROHS