WGF18N65SE
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
WGF18N65SE
JLCPCB Part #
C7541341
Package
TO-220F
Description
1 N-channel 18A 2.45nF 23.6pF 295pF 450mΩ@10V 48.5nC@10V 4V 60W 650V TO-220F MOSFETs ROHS