WGD10N65SE
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
WGD10N65SE
JLCPCB Part #
C7541435
Package
TO-252
Description
1 N-channel 1.5nF 10A 18pF 194pF 2V 35nC@10V 45W 650V 800mΩ@10V TO-252 MOSFETs ROHS