MBRF30150SCT
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
MBRF30150SCT
JLCPCB Part #
C22369010
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Anode 150V 200A 30A 900mV@15A TO-220F Schottky Diodes ROHS