MBRF10300VCT
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
MBRF10300VCT
JLCPCB Part #
C22369044
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 150A 300V 5A 5uA@300V 920mV@5.0A TO-220F Schottky Diodes ROHS