MBRD30150CT
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
MBRD30150CT
JLCPCB Part #
C22369037
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@150V 150V 30A 350A 920mV@15A TO-252 Schottky Diodes ROHS