MBRD10150CT
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
MBRD10150CT
JLCPCB Part #
C22369030
Package
TO-252
Description
100uA@150V 10A 150A 150V 850mV@5A TO-252 Schottky Diodes ROHS