MBR60100PT
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
MBR60100PT
JLCPCB Part #
C22369135
Package
TO-247S
Description
1 Pair Common Cathode 100V 350A 50uA@100V 60A 820mV@30A TO-247S Schottky Diodes ROHS