MBR10150SCT
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
MBR10150SCT
JLCPCB Part #
C22368989
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@150V 10A 120A 150V 900mV@5A TO-220 Schottky Diodes ROHS