MBR10100SCT
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
MBR10100SCT
JLCPCB Part #
C22368987
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 10A 120A 850mV@5A TO-220 Schottky Diodes ROHS