BZX84C6V2
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
BZX84C6V2
JLCPCB Part #
C22368960
Package
SOT-23
Description
1 Independent 10Ω 150Ω 300mW 5.8V~6.6V 6.2V SOT-23 Zener Diodes ROHS