BZT52C5V1S
Extended
Manufacturer
Wild Goose
MFR.Part #
BZT52C5V1S
JLCPCB Part #
C22368927
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 2uA@2V 4.8V~5.4V 480Ω 5.1V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS