YT1040-1R0M
Extended
Manufacturer
Wenshan
MFR.Part #
YT1040-1R0M
JLCPCB Part #
C428436
Package
SMD,11.5x10mm
Description
19A 1uH 3.3mΩ ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS