P4SOD6.5CAX
MFR.Part #
P4SOD6.5CAX
JLCPCB Part #
C20140142
Description
-65℃~+150℃ 11.2V 125uA 35.7A 400W@10/1000us 6.5V 7.98V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS