ESDALD15BCX
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
ESDALD15BCX
JLCPCB Part #
C5688956
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 0.8pF 1 15V 16.5V 16.5V 1uA 350W@8/20us 8A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS