BYV74W-400,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYV74W-400,127
JLCPCB Part #
C602113
Package
TO-247
Description
1 Pair Common Cathode 1.08V@15A 10uA@400V 15A 35ns 400V TO-247 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS