BYV42E-200,127
MFR.Part #
BYV42E-200,127
JLCPCB Part #
C128815
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 1V@30A 200V 20ns 30A TO-220AB Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS