BYV410-600,127
MFR.Part #
BYV410-600,127
JLCPCB Part #
C602270
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 1.3V@10A 13uA@600V 20A 20ns 600V TO-220AB Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS